ТОВ «АТОН-Енерго» - Вінницька регіональна компанія, що спеціалізується на електромонтажних роботах будь-якої складності, дистрибуції електротехнічної продукції відомих світових брендів і виробництві низьковольтних конструкцій будь-якої складності.

Під своєю нинішньою назвою фірма відома з 2005 року. Створена на базі представництв таких торгових марок, як КАТЕХ і Одескабель, що діють на вінницькому регіональному ринку з 1999 року, компанія спочатку займалася оптовою торгівлею кабельно-провідникової продукції. Надалі спектр пропонованих товарів і послуг значно розширився за рахунок надання послуг з монтажу, постачанням щитового обладнання і світлотехнічної продукції від провідних вітчизняних і зарубіжних брендів.

ЛЕПНа сьогоднішній день «Атон-Енерго» є офіційним представником таких торгових марок, які вказані в розділі "Бренди" brands і багатьох інших. Перелік пропонованих товарів включає більше 200 000 найменувань продукції.

Основним принципом вибору торгових марок, з якими працює підприємство, є якість продукції, що випускається ними і наявність всіх відповідних сертифікатів.

Своїм головним завданням компанії є надання якісних послуг з електромонтажу та комплексне забезпечення жителів Вінниці та Вінницькій області високоякісним електротехнічним обладнанням.

Для цього на підприємстві уважно стежать за наявністю на складах всіх видів електротехнічної продукції для будь-якого промислового, котежного, комерційного будівництва, розширюють базу клієнтів серед монтажних, торгових і промислових підприємств регіону, збагачують асортимент товарів.

Грамотна менеджмент-маркетингова політика і висококваліфікований штат фахівців забезпечують компанії динамічний розвиток і успішне вирішення всіх поставлених клієнтом завдань. Тому, звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені в якості придбаних товарів та виконаних робіт.

Наші переваги

Лампочка
Будь-які роботи з електрикою: від проектуванняи до здачі в експлуатацію
Люди
Спеціалісти високого класу з великим досвідом роботи
Телефон
Готівковий та безготівковий розрахунок
Сертифікат якості
Швидкість та висока якість виконання робіт
Сертифікат
Гарантійне та післягарантійне обслуговування
Провідник
Наявність потрібних матеріалів та інструментів, для монтажу та торгівлі