Будівництво ліній та Електромонтажні роботи до 35 кВ

ТОВ «АТОН-Енерго» виконує комплексні роботи «під ключ» в галузі будівництва повітряних ліній електропередач 0,4 - 110 кВ.

Повітряні лінії електропередач прокладаються по відкритій місцевості на опорах і призначені для електропостачання житлових районів, промислових та сільськогосподарських об'єктів, садівничих масивів, а також для освітлення промислових і житлових зон, автостоянок, виробничих майданчиків та інших об'єктів.

При будівництві лінії електропередач можуть бути застосовані дерев'яні, залізобетонні або металеві опори. Вид опори лінії електропередач завідомо визначається проектом.

Будівництво повітряних ліній електропередач ділиться на підготовчі роботи і роботи на місцевості.

Підготовчі роботи при будівництві ЛЕП:
- Розбиття центрів опор та закріплення їх у грунті;
- Підготовка енерготрасси;
- Обстеження доріг і мостів;
- Доставка матеріалів на будівельні ділянки;
- Комплектація, зборка і розподіл опор по трасі

Централізована заготівля опор на ділянках, оснащених навантажувальною технікою, монтажними пристосуваннями і обладнанням, спеціалізованим інструментом, значно підвищує якість робіт, скорочує трудовитрати в умовах траси, і створює необхідні умови для продуктивної праці електромонтерів-лінейщіков.

До робіт на трасі належать такі роботи:
- доставка проводів, ізоляторів, кріпильних елементів на ділянки траси;
- земляні роботи;
- складання та встановлення опор;
- монтаж проводів і тросів.

Монтаж різних ліній електропередач може проводитися з використанням:
- Для лінії електропередач 0,4 кВ використовується голий алюмінієвий провід (АС), або самонесучий ізольований провід (СІП) різних перетинів на залізобетонних опорах.
- Для лінії електропередач понад 0,4 кВ використовується самонесучий ізольований провід (СІП) різних перетинів залізобетонних опорах.
- Можливе застосування спільної підвіски повітряної лінії (ПЛ) 0,4 кВ та повітряної лінії (ПЛ) 10 кВ на залізобетонних опорах.

Замовити послугу

Тип особои